За ініціативи фракції «Європейська Солідарність» у Київраді міськрада виділила додаткових пів мільярда на закупівлю медичного обладнання для комунальних закладів охорони здоров’я та ще 200 мільйонів для поновлення парку швидких – Марина Порошенко

На позачерговому пленарному засіданні Київради депутати внесли зміни до бюджету столиці. Зокрема, вони стосуються дохідної частини бюджету і перерозподілу видатків загального та спеціального фондів для спрямування їх на більш пріоритетні напрями.

За ініціативи лідерки «Європейської Солідарністі» у Києві Марини Порошенко на закупівлю медичного обладнання для комунальних закладів охорони здоров‘я виділили понад пів мільярда гривень. Ще 200 мільйонів спрямували на оновлення парку машин швидкої медичної допомоги. За її словами, це дасть можливість не лише покращити якість надання медичних послуг киянам, а й забезпечити високоточну діагностику та ефективне лікування пораненим військовослужбовцям, які відновлюються в медичних закладах міста: -«Гаслом нашої команди завжди було – «Допомагати й захищати», й особливої актуальності воно набуло в часи повномасштабної війни, тому саме на допомогу і захист спрямовані ті зміни до бюджету міста Києва, які ми підтримали на позачерговому засіданні Київської міської ради», зазначила Марина Порошенко.

Серед іншого, депутати суттєво збільшила фінансування міської цільової програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки для посилення оборони та безпеки столиці. Також внесли зміни до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони в місті «Захисник Києва» на 2022-2024 роки.

За словами Марини Порошенко, всі ці кроки суттєво посилять наших головних захисників – військових та медиків. Дадуть їм можливість ще краще виконувати свою роботу і наблизять нашу перемогу.