Фракція «Європейська Солідарність» у Київраді звернулася до Президента, Верховної Ради та Кабміну щодо адекватного доопрацювання законопроекту «Про Державний бюджет на 2023 рік»

Фракція «Європейська Солідарність» у Київській міській раді звернулася до Президента України, Верховної Ради України і Кабміну щодо доопрацювання держбюджету на наступний рік.

Відповідну заяву озвучив депутат «Європейської Солідарності» у Київраді Павло Бойченко.
За його словами, нині необхідно переглянути структуру видатків, які мають бути направлені виключно на захист і оборону України від російських окупантів.

«Витратити 23 млрд. грн. на будівництво доріг і ще 18 млрд. на погашення боргів за будівництво доріг в попередні роки – буде злочином по відношенню до власної країни. Треба виключити взагалі незрозумілі витрати, як то перельоти для чиновників, інфраструктурні проекти в зоні бойових дій, тощо – загальним обсягом близько 4 мільярдів гривень» – зазначив Бойченко.

За словами депутата, у бюджеті мають збільшити видатки на оборону, фінансування робіт зруйнованих будівель, перш за все житлових, на забезпечення безперебійної роботи систем опалення, постачання електроенергії, газу і води та на будівництво житла родинам військовослужбовців.

«Ми не погоджуємося із «заморожуванням» мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму і соціальних виплат. В умовах прискорення інфляції, це призведе до суттєвого падіння рівня життя людей. Також не можна скорочувати зараз фінансування освіти (на 30,6 млрд. грн.), медицини (скорочення на 20,3 млрд. грн.) і проектів з підвищення енергоефективності» – каже Павло Бойченко.

У фракції «Європейська Солідарність» переконані, на Закон про Державний бюджет буде спиратись вся країна в наступному, дуже непростому році.
І пріоритети там може бути тільки два: побудова найсильнішої армії і підтримка людей.