Артоб’єкти воєнного часу: стартувала Незламні Виставка-аукціон

Громадські активісти Солідарна Молодь та ГО “Твоя брама” за підтримки Фонд Порошенка організували виставку-аукціон “Незламні”. Пріоритети незмінні — збір коштів для Збройних сил України.

Лоти об’єднали велич культури, осяяння українських майстрів та абсолютну ницість того, що принесли окупанти на нашу землю.
Бачимо російську гільзу- ракету з намальованою на ній лялькою-мотанкою, розписаний ворожий шолом. Разом з роботами молодих митців — картина, створена вихованцями інклюзивного центру з Рубіжного 2018 року, трофейний АК-12 та карта України 1918 року з її етнічними межами – з Кримом, Курщиною і Кубанню. Це унікальні речі, передані Петро Порошенко та Марина Порошенко.

”Приємно, що сьогодні коло нашої благодійності розширюється і наповнюється новими форматами і новими партнерствами. Тому я дякую Солідарна Молодь та Громадська Організація “ТВОЯ Брама” за цю ініціативу і об‘єднання зусиль на підтримку української армії”, — зазначила Марина Порошенко.

“Ми організували цю виставку разом. Експонати так само ділили разом. Шукали художників. Шукали щось унікальне. Там наші дічвата їздили на фронт і по суті виколупували з танків російських ці уламки для того, щоб їх тут представити на аукціоні”, – розповіла голова ВГО “Солідарна молодь” Dinara Habibullaieva.

Придбати представлені лоти можна до 31-го жовтня. Кожен грошовий внесок — допомога хлопцям і дівчатам на передовій, окрім того “Фонд Порошенка” подвоїть зібрану суму. Ознайомтеся з правилами аукціону на сторінці Виставка-аукціон “Незламні” та робіть свої ставки.

Віримо в Україну та нашу перемогу, слава ЗСУ!