Депутатка «Європейської Солідарності» в Київраді Дінара Габібуллаєва на чолі делегації Солідарної молоді з міжнародним візитом відвідала Кіпр

Під час свого міжнародного візиту до Кіпру депутатка Дінара Габібуллаєва з делегацією Солідарної молоді зустрілася з Президенткою парламенту Аннітою Деметріу. Разом з представниками інших країн відбулася дискусія на якій обговорювалося питання України та визнання росії країною-терористом.

«Не може бути жодного сумніву, що росія – країна-терорист. Щодня росія бомбардує українські міста, гинуть тисячі мирних жителів: дорослих, дітей, людей літнього віку. За всі ці злочини вони відповідатимуть на міжнародному трибуналі», — заявила Дінара Габібуллаєва під час дискусії.

Також депутатка провела зустрічі з головою комісії міжнародних та європейських справ Кіпру та Міністром енергетики, де обговорювалося питання підтримки України.

Поїздка відбулася в рамках #SummerUniversity2022 від міжнародної організації European Democrat Students. Делегати Солідарної молоді Ірина Шатохіна та Айяр Меметов були обрані на високі посади в організації в ході проведеного заходу.