Це Віктор Мішковський, активіст «Європейської Солідарності» та «Справи Громад»

Це Віктор Мішковський, активіст «Європейської Солідарності» та «Справи Громад», інженер-хімік за фахом, який у цивільному житті працював в українському підрозділі одного з світових лідерів хімічної промисловості, а 24 лютого вступив до лав ЗСУ і став на захист України від російського агресора.

«Притримуюсь принципу Марка Аврелія “Роби що повинен, станеться, що судилося” Так і діяв наприкінці 1980-х — початку 1990-х, і під час обох Майданів.

24-го лютого пішов до військомату, хоча міг би досі очікувати повістку. Брав участь у бойових діях на сході України», – зазначає Віктор.

«Звикання до армійських порядків багато часу не забрало. Між виробництвом і армією принципової відмінності не побачив. У цивільному житті підлеглі часто напівжартома казали, що я схильний до армійського порядку — коротко формулюю питання і відповіді, вимагаю дотримуватись правил і інструкцій. На війні ціна непрофесійності та неуважності — найвища – людські життя. Раз українцям судилося знову руйнувати московітську недоімперію — повинен робити для цього те, що можу», – резюмував він.

Дякуємо за захист!
Слава Україні!