Це депутатка Київради від фракції «Європейська Солідарність» Ярина Ар’єва

Це депутатка Київради від фракції «Європейська Солідарність» Ярина Ар’єва та її чоловік Святослав Фурсін.
Їхня боротьба за соборність України почалася 24 лютого із вінчання в Трьохсвятительському храмі, що на дзвіниці Свято–Михайлівського Золотоверхого монастиря.
“Не знаючи, що буде далі, ми вирішили зробити так, як повеліло серце. Обставини перед вінчанням наче саме складались в чіткий пазл: і подаровані кимось рушники знайшлися, і отець Михайло нагодився, погодившись провести обряд без офіційного шлюбу. На вході до храму воркували голуби, а на виході – зустріли сирени повітряної тривоги. І все ж, в той день нас супроводжувало насправді дитяче щастя та думка, що це все не просто так”, – згадує депутатка.

Наступного дня Ярина і Святослав вже тримали в руках автомати, бо, замість медового місяця, приєднались до Київської територіальної оборони. Зробили це принципово, аби воювати за власне майбутнє на своїй землі. Пліч-о-пліч. Йому доручили виконувати бойове завдання – звільнення Гостомеля. Ярина ж, в свою чергу, допомагала на кухні, прибирала, робила все, що могла. Чекала на його повернення, молилась, переживала, і далі чекала. Святослав повернувся через два дні, які здавались вічністю, і його відправляли на бойові завдання ще кілька разів.

“Це був найстрашніший і найтяжчий час в моєму житті, проте, в теробороні познайомилась з неймовірними людьми: відважними, освіченими, щиро відданими своїй державі. І запам’ятаю ті дивні наші розмови на базі пізно увечері, коли всі закінчили роботу. Говорили і про літературу, і про політику, і про історію. Взяла дуже багато для себе з цих розмов”, – розповіла Ярина Ар’єва.