Тарас Криворучко: Вирішення питання реконструкції застарілого житла – передумова оновлення та розвитку міста

Тарас Криворучко: Вирішення питання реконструкції застарілого житла – передумова оновлення та розвитку міста

Провели робочу нараду підготовчої групи щодо «Програми комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду в місті Києві».

«Розробка програми почалась ще в 2019 році та включала в себе 3 етапи. Презентація перших двох етапів відбулася в 2021 році, а 3-й етап завершили та презентували наприкінці 2021 року. До першочергового переліку ввійшло 15 кварталів, які підлягають комплексній реконструкції. Це важливий крок для відновлення житлового фонду та покращення умов проживання киян», – підкреслив депутат Київради від «Європейської Солідарності» Юрій Тихонович.

«Визначили основні кроки, необхідні для початку реалізації Програми. Плануємо провести інвентаризацію застарілого житла. Для кожного будинку маємо отримати по суті характеристику його технічного стану. Це дозволить чітко визначити межі територій комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду відповідно до містобудівної документації, чинної та проектної. Подальше затвердження Київрадою цих фундаментальних стратегічних для міста документів дозволить реалізувати конкретні проєкти для розвитку столиці», – говорить депутат Київради від «Європейської Солідарності» Тарас Криворучко.