Володимир Прокопів: Об’єднавшись у єдину фракцію, Київрада засвідчила свою згуртованість та готовність працювати на благо киян

Сьогодні Київська міська рада об’єдналась в єдину фракцію – фракцію України, прибравши прапори політичних сил. Це була ініціатива «Європейської Солідарності», до якої долучились усі інші фракції Київради. Це означає, що міська рада має одну мету – об’єднатись заради оборони та захисту столиці.

«Хочу подякувати всім, що сьогодні в залі немає жодного партійного прапорця. Є тільки один – прапор український. У нас із вами є одна мета й одне завдання: працювати на нашу державу й на рідний Київ. Це добрий приклад для всіх органів місцевого самоврядування», – підкреслив голова фракції «Європейська Солідарність» у Київраді Володимир Прокопів.

Він зазначив, що сьогодні було відкрито спеціальне засідання Київради, де вирішують тільки невідкладні питання безпеки та оборони столиці. При цьому звичний формат засідань із господарськими питаннями ніхто не скасовував, наступне відбудеться уже 3 березня.