«Європейська Солідарність» контролюватиме всі етапи створення Центру нейрореабілітації учасників АТО – Марина Порошенко

Найближчим часом має розпочатися будівництво Центру нейрореабілітації учасників АТО на базі Київської клінічної лікарні № 11, що в Дніпровському районі столиці. «Європейська Солідарність» контролюватиме виконання робіт на всіх етапах – повідомила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко. «Нагадаю, що в квітні місто виділило 100 мільйонів гривень на створення Центру. Сьогодні представники виконавчого органу КМДА повідомили, що проведені тендерні процедури й відбувається підписання договору на виконання робіт. Звісно, «ЄС» слідкуватиме за реалізацією проекту, адже створення такого закладу дуже важливе для наших героїв», – зазначила Марина Порошенко.

Як розповіла голова профільної комісії – Центр буде кваліфікуватися на діагностиці та реабілітації пацієнтів із ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату. «За проектом мають розмістити 40 ліжок. У закладі передбачені басейн, кабінети з тренажерним реабілітаційним обладнанням, кабінети для ЛФК та масажу», – уточнила лідерка «ЄС» у столиці.

При цьому Марина Порошенко наголосила, що під час ремонтних робіт, функціонування Київської міської клінічної лікарні № 11, на базі якої створюють Центр, не призупинятимуть.

«Ми вивчали з проектувальниками всі тонкощі, для того щоб створити сучасний реабілітаційний центр всеукраїнського рівня. Ми розуміємо, що люди, які ціною свого здоров’я захищають нас на сході держави, потребують комплексного піклування. Плануємо, що новостворений Центр розширить можливості реабілітації для учасників АТО у Києві», – зазначив депутат від «ЄС» у Київраді Олександр Міщенкo.