Дінара Габібуллаєва презентувала новостворену “Платформу депутата” на всеукраїнському з’їзді партії “Європейська Солідарність”

“Платформа депутата” – це перший в Україні онлайн-хаб та віртуальний путівник для місцевих депутатів різних рівнів від “Європейської Солідарності”. Платформа стане помічницею для більш ніж 4000 народних обранців.

«Це проект для 100% прозорої депутатської діяльності. Унікальна платформа, якої ще не створювали на українській політичній арені, але яка швидко наблизить Україну до эвропейського політичного рівня», – переконана депутатка від «ЄС» у Київраді Дінара Габібуллаєва.

Платформа складається з 5 блоків, які систематично доповнюють та оновлюють. Перший – інформативна база, що містить заяви партії, заклики, документи та інформацію для використання у вирішенні нагальних питань української політики.

Другий блок – навчання та можливості. Тут будуть відображені тренінги та курси для місцевих депутатів, навчальні посібники та корисні матеріали. Включно з семінарами та лекціями від міжнародних партнерів, лідерів та експертів партії.
«Третім блоком є рекомендації та ініціативи. Його оформлено у форматі календаря, що постійно оновлюється. Тут депутати зможуть створювати власні ініціативи, долучатись до реалізації ідей та ділитись пропозиціями з однопартійцями по всій країні. У цій секції депутати з легкістю зможуть знайти цінні рекомендації партійних експертів, ідеологів, а головне – креативну реалізацію партійних проектів та заходів», – розповіла Дінара Габібуллаєва.

Четвертий розділ пропонує зворотній зв’язок, де депутати зможуть отримати фідбек. «Все, що для цього потрібно – залишити запит, а фахові партійні експерти допоможуть. Також за запитом можна отримати юридичну консультацію», – уточнила Габібуллаєва.

У п’ятому блоці – рейтинги. Це допоможе спостерігати за діяльністю місцевих депутатів. Важливо, що у секції присутні рейтинги місцевих депутатів з найкращими показниками медійної, партійної та депутатської діяльності.

«І поки влада продовжує обіцяти і не виконувати: державу у смартфоні, закінчення війни, повернення територій та миттєвий мир – ми справді розробляємо проекти, що гарантуватимуть гідне європейське майбутнє України. Поки вони обіцяють – ми діємо на 100%. У нас 100% прозорості, 100% чесності та 100% професійності», – підкреслила голова ВГО «Солідарна Молодь» Дінара Габібулаєва.

«Європейська Солідарність – це платформа можливостей, бо ми вбираємо найкращі західні практики та рухаємося у ритмі тенденцій – для України та нашого з вами майбутнього», – переконана Габібулаєва.