«Євросолідарність» закликає до справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб для столиці

Наразі місто Київ більшу частину податку на доходи фізичних осіб, а саме 60%, перенаправляє до державного бюджету. Перерозподіл не справедливий – наголошує депутат «Європейської Солідарності» в Київраді Леонід Ємець, адже інші міста більшу частину ПДФО залишають собі.

«Ми, представляючи киян, вважаємо, що той розподіл, який центральна влада одноособово визначила щодо коштів, які збираються зі столиці, є несправедливим. Як в порівнянні з іншими містами, так і з точки зору суті самого підходу», – говорить Леонід Ємець.

Депутат переконаний, для того, аби Київ був справжньою європейською столицею з розвиненою інфраструктурою та сучасним громадським транспортом, а кияни отримували якісні житлово-комунальні послуги, держава має не забирати більшу частину ПДФО. «Тим паче, що ми бачимо, що рішення, які приймаються на рівні столиці, часто більш доцільні, ефективні і нагальні, ніж від центральної влади», – наголошує Леонід Ємець.

«Наша фракція до і після виборів наполягала на тому, що завдання Київради — зробити життя киян максимально комфортним. І належне фінансування тих запитів, які є сьогодні у киян — це частина вирішення цієї проблеми», – підкреслює депутат Київради.