«Європейська Солідарність» вимагає звіту виконавчого органу Київради

Фракція «Європейської Солідарності» в Київраді вимагає на першому пленарному засіданні в 2021 році заслухати звіт виконавчого органу КМР – міської державної адміністрації. Це потрібно для ефективного та оперативного прийняття управлінських рішень – переконаний депутат Київради від «ЄС» Вадим Сторожук.

«Ми маємо проаналізувати як виконавчий орган виконує завдання від депутатського корпусу. Нас цікавить питання ресурсного розподілення та виконання міського бюджету», – зазначив Сторожук.

Він також наголосив, що звітувати про виконання доручень виборців мають і «Слуги народу», які отримали значну довіру на парламентських виборах. Адже, за словами Вадима Сторожука, сьогодні саме місто піклується про медиків, а не центральна влада.

«Сьогодні міський бюджет несе соціальне навантаження по допомозі медичним працівникам, які протистоять пандемії коронавірусу та стоять на захисті життя і здоров’я громадян. Тому ми вимагаємо роз’яснення чому не наповнений бюджет адресно для міста Києва», – зауважив депутат Сторожук.