У Київраді підтримують ініціативу «Євросолідарності» щодо спрямування понад 400 млн грн на боротьбу з Covid-19 цього року

Фракція «Європейської Солідарності» в Київраді знайшла можливість направити понад 400 мільйонів гривень додатково для боротьби з коронавірусом цього року. Цю ініціативу одноголосно підтримала постійна комісія КМР з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

«Ці кошти будуть спрямовані на нагальні потреби лікувально-профілактичних закладів для закупівлі необхідних лікарських засобів для пацієнтів з Сovid-19», – зазначила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я Марина Порошенко.
Вона також уточнила: «Завдяки такому рішенню, лікарні Києва ще до кінця цього року зможуть отримати додаткові кошти і придбати необхідні ліки та захисні костюми для того, щоб надавати якісну допомогу хворим на Covid-19».

Марина Порошенко підкреслила, аби лікарні встигли отримати кошти, необхідно провести позачергове засідання Київради.

«Комісія з питань охорони здоров’я пропонує міському голові провести позачергову сесію не пізніше 21 грудня. Також ми звернулися до постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку з проханням сьогодні розглянути проєкт рішення, який дає можливість направити понад 400 млн грн на боротьбу з Covid-19 цього року», – розповіла Марина Порошенко.