«Сьогодні наша боротьба триває не лише на фронті. І тому ми повинні тримати наше військо боєздатним, щоб боронити Україну від окупанта”. — Марина Порошенко

«Сьогодні наша боротьба триває не лише на фронті. І тому ми повинні тримати наше військо боєздатним, щоб боронити Україну від окупанта. Тримати голову холодною, щоб бачити хто – друг, а хто – ворог. І триматися разом всім тим, хто любить Україну і не мислить свого життя без неї», – сказала Марина Порошенко вітаючи українських воїнів з Днем захисника України в м. Ірпінь.

Марина Порошенко вручила подяки Європейської солідарності військовим та ветеранам російсько-української війни. Виступаючи перед присутніми, вона наголосила: «ЄС – це та політична сила, яка чітко усвідомлює, що основа державності – це армія. І наша партія завжди буде віддавати належну шану захисникам України»
Також вона відзначила символізм того, як багато ветеранів сьогодні балотуються до місцевих рад саме від ЄС. В Приірпнні це командир 25 батальйону Київська Русь Євген Лавров, дружина загиблого комбата Олександра Гуменюка Олена Торган, Олега Павлова та багато інших

Разом з ветеранами АТО пані Порошенко висадила яблунево-калинову алею в пам‘ять про тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.