Воркаут, майданчики для гри у футбол, баскетбол та волейбол: у Дніпровському районі більшає спортивних локацій

Фестиваль спорту та здорового способу життя провели в парку Перемога, що в Дніпровському районі столиці. Спортивні школи, клуби та секції презентували свої вміння й досягнення. Подивитися показові виступи, майстер-класи та веселі старти прийшли близько 300 гостей. 

«Сьогодні важливо пропагувати здоровий спосіб життя. Вдячний усім, хто брав участь у фестивалі, хто прийшов підтримати талановитих спортсменів. Адже спорт – це виховання здорової свідомості, формування сильного характеру. Наш обов’язок – забезпечити мешканців Дніпровського району та міста в цілому спортивно-розважальними локаціями», – наголошує депутат Київради від партії «Європейська Солідарність» Тарас Криворучко.

За сприяння депутата, в Дніпровському районі встановлено 20 спортивних площадок Street Workout та 24 ігрових дитячих майданчика. Побудовано два багатофункціональні спортивні майданчики для гри у футбол, баскетбол, волейбол у дворі житлових будинків на вул.Запорожця, 7, 9, 7-А, 9-А та вул.Стальського, 16, 18, 16-А, 18-А. 

Крім того, зроблено реконструкцію стадіону школи №4 на вул.Стальського 26-А, а також завершується реконструкція стадіону школи №201 на бульварі Перова 14-А. У школах №98 та №158 облаштовані поля з покриттям зі штучної трави для гри в міні-футбол.

«Наразі проведено капітальний ремонт скверу площею 0,96 га від будівлі школи №4 на вул. Стальського, 26-А та вздовж будинків 4-А, 2-Б, 2-А, 2 на вул. Курнатовського – встановлено ігрові дитячі майданчики, поле для гри у волейбол та баскетбол, спортивний майданчик Workout, тенісні столи, облаштовано доріжки, лавочки для відпочинку тощо», – зауважив Тарас Криворучко.