На Мінському масиві пройшов фестиваль спорту

Традиційний фестиваль спорту провели на Мінському масиві. До свята долучилися вісім спортивних колективів Оболонського району. Мешканці побачили показові виступи з футболу, бойового гопака, художньої гімнастики, сучасних танців та карате. Загалом фестиваль відвідало близько 300 дітей, їхніх батьків та глядачів. Усі учасники отримали почесні грамоти, а головне – яскраві емоції.

 «Ідея зробити щорічний фестиваль спорту виникла кілька років тому, коли я зрозумів, що дитячим та юнацьким спортивним клубам ніде показати свої вміння, окрім як на змаганнях. Ми зробили ремонт у підлітковому клубі «Мінський», площадка перед ним ідеально підходить для проведення таких свят. І тепер щорічно тут спортивні колективи району демонструють свої досягнення», – говорить ініціатор фестивалю, депутат Київради від партії «Європейська Солідарність» Владислав Турець.

Він підкреслив, що проведення спортивного фестивалю пропагує здоровий спосіб життя, а від цього залежить майбутнє здоров’я нації. 

«Я завжди вважав, що спорт – це дуже важлива складова у вихованні та розвитку дітей. Я надзвичайно вдячний дітям та їхнім тренерам. Вважаю, що фестиваль пройшов дуже цікаво та обіцяю, що наступного року буде ще краще!», – наголосив Владислав Турець.

Він також нагадав, що найближчим часом на Мінському масиві також відбудеться традиційне свято футболу.