Сергій Таран: Українська влада капітулює перед ворогом, погоджуючись на інспекцію наших позицій російськими терористами

Плани української влади провести спільну з терористами ОРДЛО інспекцію наших позицій у населеному пункті Шуми викликали обурення та гостру критику в суспільстві. Патріотично налаштовані громадяни, активісти, волонтери, партійці «Європейської Солідарності» вийшли під Офіс Президента, вимагаючи відмовитись від будь-яких інспекцій позицій ЗСУ на фронті бойовиками. Українці, яким небайдужа доля держави, також закликали усунути з української ТКГ в Мінську Леоніда Кравчука та Вітольда Фокіна, які приймають рішення, що шкодять національним інтересам. Активісти переконані – дії чинної влади у Тристоронній контактній групі та інспектування позицій ООС є зрадою української армії. 

«Мета «інспекції» українських позицій російськими терористами – не лише принизити українську армію, а й зробити із так званої «ДНР» сторону конфлікту, яку юридично визнає Київ. У Зеленського думають, що пропонують українцям «мир»? А насправді вони просто юридично перетворюють російсько-українську війну на «внутрішній конфлікт». Все по лекалам російської пропаганди», – наголосив Голова Печерської районної в м. Києві організації «Європейської Солідарності» Сергій Таран під час акції протесту. 

Під натиском суспільства та найбільшої проукраїнської опозиційної партії «Європейська Солідарність», влада скасувала інспектування українських позицій окупантами. 

«Спробу зробити сепаратистів стороною переговорів, як цього вимагає Москва, – вдалося зірвати. «Європейська Солідарність» і надалі пильно стежитиме за діями української влади у питанні повернення Донбасу та не дасть Зеленському перетнути «червоні лінії» і повернути Україну до влади системи Януковича», – наголосив Сергій Таран».