Олексій Окопний: Правоохоронці мають посилити патрулювання на околицях через зростання рівня злочинності

За останні кілька місяців у спальних масивах Виноградар, Вітряні гори та Синьоозерний відчутно зріс рівень злочинності. Такі сигнали надійшли від мешканців Подільського району до депутата Київради від «Європейської Солідарності» Олексія Окопного. Зокрема, були вчинені кілька розбійних нападів на перехожих у вечірній час. А в серпні відбулася серія пограбувань торгівельних павільйонів на ринку «Виноградар», внаслідок яких постраждали понад 20 приватних підприємців. 

«Ще рік тому подібного масиву звернень про пограбування і напади на вулиці не було. Незважаючи на те, що в Києві, окрім Нацполіції, для дотримання правопорядку додатково функціонують і муніципальна варта, і системи відеоспостереження, у людей почало зникати відчуття безпеки», – зазначив Олексій Окопний.

Зважаючи на рівень небезпеки, депутат звернувся до столичної поліції щодо збільшення кількості патрулів у Подільському районі, особливо у вечірній і нічний час, а також в денний – біля загальноосвітніх навчальних закладів.

Зауважимо, влітку 2020 року аналітики глобальної бази даних Numbeo прорахували індекс злочинності в різних країнах. В України цей показник найвищий серед країн Європи.