«Європейська Солідарність» в Солом’янському районі нарощує прихильність

Кількість прихильників «Європейської Солідарності» в Солом’янському районі постійно зростає. Лише протягом останнього тижня понад 80 активістів отримали партійні квитки, ще 20 – написали заяви на членство в партію.

«Ми постійно спілкуємося з жителями нашого району. Чимало із них стурбовані останніми подіями в країні та проросійськими настроями нинішньої влади. Приємно, що з кожним днем охочих долучитися до нашої команди більшає. Будемо й надалі згуртовуватися для відстоювання європейського напрямку нашої країни», – зазначила Катерина Кириченко, голова Солом’янської районної організації партії. 

За її словами, люди активно долучаються до «Європейської Солідарності», бо розуміють і поділяють ідеологію партії. Курс на розвиток країни, децентралізацію, розвиток місцевих громад, рух до ЄС і НАТО, сильна армія та єдина мова – це принципи «Європейської Солідарності», це те, чого хочуть українці. 

«Мені, як матері двох дітей, не байдужа доля нашої країни. Ми активно підтримуємо партію «Європейська Солідарність», і тому всією сім’єю долучилися до команди. Наші діти та онуки повинні жити в європейській Україні, з верховенством права та повагою до кожної людини», – переконана Інна Ігорівна, член партії «Європейська Солідарність» Солом’янського району.

Долучайтеся до команди «Європейська Солідарність» у Солом’янському районі та підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook!

https://www.facebook.com/%D0%84%D0%A1-%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD-105683867860389/