За підтримки «Європейської Солідарності» у Дніпровському районі облаштували спортивний майданчик

На проспекті Романа Шухевича, 14-А, що в Дніпровському районі столиці з’явився багатофункціональний спортивний майданчик. Його облаштували за підтримки представника «Європейської Солідарності», депутата Київради Сергія Артеменка. На сучасному спортмайданчику можна пограти у футбол та баскетбол, адже тут гармонійно розмістилися новеньке футбольне поле та баскетбольні кільця. Є і тенісний стіл. Вартість зони спортивного дозвілля – майже 997 тисяч гривень. 

«Це важлива подія в житті району. Адже створення умов для занять спортом дає можливість виховувати здорову націю. Завдяки спільним зусиллям влади й громади,  маю надію, що все більше молоді у вільний час віддаватиме перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я та характер», – переконаний Сергій Артеменко.

Сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить усім бажаючим ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку. Також нове місце для тренувань допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні – зазначає Сергій Артеменко. За його словами «головна мета даного проекту – привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля».