Сергій Таран: Є сумніви чи зможе Кравчук активізувати Мінський процес

Задача переговорної групи в Мінську лише одна: участь української сторони має допомогати посилювати санкції проти РФ і отримувати більше військової допомоги із заходу – наголошує Голова Печерської організації “Європейської Солідарності” Києва, політолог Сергій Таран. 

“Чи зможе Кравчук досягти цієї мети, обіймаючи посаду керівника української делегації в Мінську, – велике питання. В останні роки він тяжіє до політичного впливу Віктора Медведчука – людини, яку навряд чи можна назвати суто українським політиком”, – говорить Сергій Таран.

Він також наголосив на важливості Мінських угод для підтримки тиску на агресора та можливої їхньої модифікації.

“Саме на Мінські угоди посилаються наші міжнародні партнери коли посилюють санкції проти РФ. Було б непогано, якщо б Президент Заленський продовжив політику Петра Порошенка, яка полягала у запроваджені на Донбасі миротворчої місії – звісно, за українським і західним сценарієм, який передбачав залучення не російських так званих “миротворчих сил”, а міжнародних сил”, – підкреслив політолог.

Надаємо, Президент України Володимир Зеленський напередодні оголосив про вихід із складу Тристоронньої Контактної Групи Леоніда Кучми, і призначення керівником української делегації Леоніда Кравчука.