Депутат від «Європейської Солідарності» у місті Києві ініціював зменшення фінансового навантаження на столичних підприємців

Обмеження, пов’язані з загрозою поширення Covid-19, особливо боляче вдарили по столичних підприємцях. Чимало власників тимчасових споруд взагалі припинили господарську діяльність на період карантину. Але при цьому сплачували пайові внески. Аби підтримати таких підприємців, депутат від «Європейської Солідарності» в Київраді ініціював рішення щодо зменшення фінансового навантаження на власників тимчасових споруд. Його уже підтримала Київська міська рада.

«Місто зменшило фінансове навантаження на підприємців Києва. Пайові внески власники малих архітектурних форм сплатили фактично з грудня по червень. Але багато із них у період карантину не працювали, відповідно не отримували прибутків. Тому плату за той термін, який підприємці не працювали, буде зараховано на майбутній період», – зазначив депутат «Європейської Солідарності» в Київраді Сергій Артеменко. 

Відповідне рішення поширюється на власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, власників (користувачів) майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства.