У Святошинському районі облаштовують ще один сквер

Ще одна зелена зона на Святошино. Біля будинку по вулиці Чорнобильська, 3 облаштовують сквер. Там вимостять доріжки, встановлять лави для відпочинку та сміттєві урни. А на місці аварійної сцени з’явиться майданчик для настільного тенісу. Подбають комунальники і про газони та нові зелені насадження.

«У другу чергу ремонту планується встановити дитячий майданчик. Також буде місце для спортивного дозвілля. У планах – багатофункціональне поле з футбольними воротами і майданчик для гри в шахи та доміно», – говорить ініціатор створення скверу, депутат фракції «Солідарність» у Київраді Георгій Ясинський. 

Він напередодні проведення ремонтних робіт зустрівся з представниками КО «Київзеленбуд» і КПН УЗН Святошинського району та познайомився з підрядником і його досвідом реалізації подібних проектів. Окрім того, Георгій Ясинський переглянув план закупівель і термін виконання робіт, а також поспілкувався з місцевими жителями щодо врахування побажань та пропозицій.

Загалом, за час своєї каденції на посаді депутата Київради, Георгій Ясинський ініціював створення 6 скверів у Святошинському районі

• б-р Ак. Вернадського, 81, 85

• вул. Ак. Доброхотова, 2,4, б-р Ак. Вернадського, 59

• вул. Семашка, 8,10

• б-р Ак. Вернадського, 63-А — 71-А (легендарний сквер «Ракета») 

• вул. Тернопільська, 17

• вул. Чорнобильська, 3.

«Статус скверу унеможливлює небажану забудову територій, убезпечує двори та створює нові локації для дозвілля мешканців поруч з їхніми будинками», – наголошує Георгій Ясинський.